Credits

Additional ArtJames Bowes
Additional ArtGarth Buzzard
Additional ArtThomas Graham
Additional ArtTom Johnson
Additional ArtAnthony Leonati
Additional ArtDaryl Mandryk
Additional ArtYoung Yoon
Additional AudioFrancois LaFleur
Additional AudioEric Leblanc
Additional ProgrammingArn
Additional ProgrammingGary Bearchell
Additional ProgrammingCharles Bostik
Additional ProgrammingDaniel Chitan
Additional ProgrammingGreg D'Esposito
Additional ProgrammingScott Hansen
Additional ProgrammingJeff Johnston
Additional ProgrammingAlex Kalaidjian
Additional ProgrammingBela Kiss
Additional ProgrammingYoon Lee
Additional ProgrammingPeter Lolley
Additional ProgrammingPatrick Ratto
Additional ProgrammingKostas Sakellis
Additional ProgrammingManu Singh
Additional ProgrammingEric Turmel
Additional ProgrammingRaymond Wang
Additional ProgrammingPeter Weldon
Additional ProgrammingJack Yee
Additional ProgrammingJustin Yong
Art TeamStephane Alberola
Art TeamNeil Ambler
Art TeamDemetrious Apostopoulos
Art TeamLily Bai
Art TeamAndy Blackmore
Art TeamRyan Blanchard
Art TeamDayna Bland
Art TeamAngelo Borillo
Art TeamNicholas Burke
Art TeamDavid Carman
Art TeamDavid Chambers
Art TeamRobert Chase
Art TeamVeronica Chee
Art TeamBrendan Cohoe
Art TeamAdi Conrad
Art TeamRowena De La Costa
Art TeamMan Dao
Art TeamEric Do
Art TeamMatthew Doell
Art TeamGabriel Frizzera
Art TeamAndy Fuller
Art TeamJoel Furtado
Art TeamHarlan Galer
Art TeamWayne Gonsalves
Art TeamDarren Gough
Art TeamGregg Haggman
Art TeamDan Halsall
Art TeamMichael Hayes
Art TeamWesley Holder
Art TeamLisha Houng-Lee
Art TeamDarren Housden
Art TeamCarl Jarrett
Art TeamVictor Kam
Art TeamJames Kiang
Art TeamChong Hwan Kim
Art TeamBrent Kirby
Art TeamJayson Kirby
Art TeamCorey Kleim
Art TeamMartin Konopa
Art TeamArnel Labarda
Art TeamGary Lai
Art TeamLi Lao
Art TeamDanny Lau
Art TeamJoshua Lee
Art TeamRoger Lee
Art TeamAaron Lewis
Art TeamDonnie Madsen
Art TeamSean McMurchy
Art TeamRobert Mitchell
Art TeamJen Morgan
Art TeamStefan Oberg
Art TeamMike Olson
Art TeamTodd Omotani
Art TeamBob Parr
Art TeamAlden Phipps
Art TeamSteven Rowse
Art TeamBorwen Shiau
Art TeamCarol Sung
Art TeamEric Testroete
Art TeamThursty
Art TeamBrian Tolin
Art TeamHoward Tu
Art TeamDan Vargas
Art TeamLuke Villanueva
Art TeamEduard Visser
Art TeamDavid White
Art TeamMarcus Wild
Art TeamWilliam Wong
Art TeamIan Woods
Art TeamFrankie Yip
Art TeamJulian Yip
Development DirectorAkanu Nigel Franks
Development DirectorMark Little
Development DirectorSteve Martin
Development DirectorAmy Tipler
Development DirectorLuke Wasserman
Development DirectorStacey Watson
ProducerChuck Osieja
Production TeamSerena Blackwood (Renna)
Production TeamKristian von Fersen
Production TeamMataio Gardi
Production TeamKirby Leung
Production TeamScott Nielsen
Production TeamGreg Uhler
Production TeamAdrian Vershinin
Production TeamStefan Q. Wessels
Production TeamJustin Wiebe
Programming TeamRyan Bedard
Programming TeamMike Vlad Cora
Programming TeamSpencer Craske
Programming TeamEuan Forrester
Programming TeamJames Grieve
Programming TeamRobinson Huff
Programming TeamPhilip Ibis
Programming TeamNenad Jankovic
Programming TeamMike Kiernan
Programming TeamCliff Kondratiuk
Programming TeamDavid Lam
Programming TeamWilliam Leach
Programming TeamTed Middleton
Programming TeamScott Patterson
Programming TeamChris Robertson
Programming TeamWes Santee
Programming TeamLawrence Sparling
Programming TeamJon Spencer
Programming TeamMartin Sykes
Programming TeamSteve Tolin
Programming TeamJohn Twigg
Programming TeamGreg Vance
Programming TeamJason Verhiel
Programming TeamPhillip Weeks
Senior Art DirectorNeil Eskuri
Sound DesignAdam Boyd
Sound DesignRashid Hille
Supervising Sound DesignerCharles Deenen
Technical Art DirectorRussell Rice
Test EngineerJulie Casaubon
Test EngineerGuillaume Chamberland-Larose
Test EngineerAurelien Cordonnier
Test EngineerAndrew Fei
Test EngineerCam Mcrae
Test EngineerDan Stovell
Video Post ProductionTom Raycove

Contributions

Data and credits for this game contributed by Stevewins123, IntrepidDigital, and oliist.